نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران و  اوراسیا

تاریخ 4 لغایت 7 بهمن 1401

 

نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران و  اوراسیا  تاریخ 4 لغایت 7 بهمن 1401  در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد.

گفتنی است این نمایشگاه تخصصی با بیش از 30 غرفه و با حضور 21 واحد تولیدی و در فضایی به متراژ 945 متر مربع و با حضور مشارکت کنندگان استانهای تهران، اصفهان، خراسان رضوی، کردستان، مازندران، فارس و همدان و گیلان خواهد بود.

کالایی مورد عرضه در این نمایشگاه شامل صنایع غذایی، صنایع فلزی، صنایع نساجی، صنایع برق و الکترونیک، صنایع چاپ و بسته بندی، صنایع کانی غیر فلزی بوده و برنامه و رویدادهای نمایشگاه شامل برگزاری 8 کارگاه آموزشی، دعوت از تجار کشورهای حوزه اوراسیا، دعوت از کنسولگری کشور روسیه در رشت، دعوت از مقامات و مسئولین کشوری ( سرپرست دفتر آسیای میانه قفقاز و روسیه سازمان توسعه تجارت، دعوت از رایزنان اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای حوزه اوراسیا، رایزنان تجاری کشورهای حوزه اوراسیا که در ایران حضور دارند، مسئولین استانی و کشوری، روسای اتاق های بازرگانی مشترک ایران با کشورهای حوزه دریای خزر و اوراسیا) می باشد.

این نمایشگاه با هدف معرفی منطقه آزاد انزلی به عنوان درگاه صادراتی به کشورهای حوزه اوراسیا با توجه به حضور تولیدکنندگان از استان های مختلف کشور برگزار می گردد.